השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים והנחות על חבילות הצילום שלנו

חתונה היא לא אירוע שנמשך לנצח, אבל אתם כזוג בהחלט הולכים להיות ביחד לכל יתרת החיים שלכם, אבל למרות כל זה מהצלם שלכם בחתונה אתם צריכים להיפרד בשלב כלשהו, אבל מהי שעת הפרידה המקובלת, ועד מתי הצלם ממשיך איתכם, או שאולי בשעות המאוחרות של האירוע תמצאו את עצמכם בלי צלם.

מתי נפרדים מהצלם ?

ברוב המקרים שעת סיום העבודה המקובלת היא השעה 01:00 בלילה, כלומר הצלם נמצא איתכם עד שעה 01:00 אבל אצלי זה קצת עובד אחרת, אני לא עובד עם סטופר, כי אני יודע דבר אחד חשוב מאוד, יום החתונה שלכם זה משהו שקורה פעם בחיים, אתם בטח לא רוצים שביום הזה תמצאו את עצמכם בלי צלם ברגעים מיוחדים שיכולים לקרות, אבל אם אתם מחפשים צלם חתונות שעובד עד שעות קבועות, בקשו ממנו את האופציה להוסיף שעות גם במהלך האירוע, כמובן שזה יהיה כתוב בחוזה, ואפילו אם יש צורך תגמלו אותו בתשלום נוסף עבור כל שעת עבודה מעבר לשעה הכתובה בחוזה, רק שלא תישארו בלי צלם.

מתי נפגשים עם הצלם ?

האמת שהייתי צריך להתחיל בשעת הפגישה, ולא בשעת הפרידה, אבל היה לי יותר חשוב שתדעו מתי אתם באמת כבר נפרדים מהצלם, למרות שאני ממש נגד הרבה מאוד צלמים שעובדים עד שעה מסוימת, אני יודע שכשאני מגיע לאירוע הדבר הכי חשוב לי הוא שהזוג יהיה מרוצה, בשביל שהזוג שאני מצלם אותו יהיה מרוצה אני נמצא איתם משלב ההכנות לחתונה, כלומר הליווי מתחיל כבר בשעה 11:00 או בשעה שבה הכלה קובעת עם המאפרת ועם מעצב השיער את ההכנות ליום החתונה, ומלווה אותם עד סיום האירוע.

תחשוב לרגע על הצלם שלכם :

כמו שכתבתי כבר על :

הצלם שמלווה אתכם חלק א’

הצלם שמלווה אתכם חלק ב’

תתחשבו גם בצלם שלכם, זה בסדר לנסות לעצור לרגע ולקנות בים קיץ חם שתייה לעצמכם וגם לצלם שלכם שמלווה אתכם, במיוחד עם בחרתם לעבוד מול חברה גדולה ששולחת לכם לאירוע פרילנס שמרוויח סכומים נמוכים מאוד, והרבה פעמים גם זוגות מאמינים שהם לא מחויבים למשהו כלפי נותני השירות שלהם, כי אחרי הכל הם משלמים להם כסף עבור העבודה, אבל בואו נחשוב לרגע, אם אתם יושבים במסעדה, המלצר נתן לכם שירות נכון ? אז למה לתת לו טיפ ?  הרי הוא מקבל תשלום מהמסעדה שהוא עובד בה, או שאולי אם הזמנתם פיצה, מה לא תתנו טיפ לשליח, הרי בתוך מחיר הפיצה אני מאמין שכלול גם המשלוח, מה לא תתנו טיפ ? בטח שכן ! בגלל זה אין לכם מה לחשוב שבתחום האירועים לא נהוג לתת טיפים, כן, אם קיבלתם שירות ואתם מרוצים, פרגנו מכל הלב לנותן השירות שלכם, אתם לא מחויבים כמובן לטיפ, אבל הרגשה טובה כמו לעצור לרגע ולהזמין ארוחת צהרים ביום החתונה זה משהו שיכול להיות נחמד לכם וגם לצלם שלכם, אל תשכחו אתם הולכים לבלות יום שלם ביחד איתו, הצלם עובד מאוד קשה, הוא נמצא על הרגליים יום שלם, מהבוקר עד הלילה, אחרי זה הוא חוזר הביתה ויושב לערוך לכם את התמונות ואת האלבומים ויש לא מעט עבודה, הוא צריך גם לפגוש אתכם שוב אחרי האירוע להביא לכם את הדיסקים עם הוידאו ואת האלבומים של התמונות ואת התמונות הגדולות שלכם, כדאי מאוד שתפרגנו לו בשביל שהוא יזכור אתכם לטובה ברגע שהוא עורך את התמונות ומכין לכם את החומרים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים והנחות על חבילות הצילום שלנו

מאמרים אחרונים

בעקבות המצב כל החבילות במחיר הכי זול בארץ - נסו אותי!

זמין 24/7 דילוג לתוכן