5 טיפים לבחירת צלם חתונות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים והנחות על חבילות הצילום שלנו

5 טיפים לבחירת צלם חתונות שיעשו את ההבדל המשמעותי ביותר עבורכם.

תצלומים מהחתונה הם זיכרונות של אחד חייב להחזיק. יש ללא ספק רגעים בחיים של כל זוג, זה מתחיל בימים שלהם כחברים, ימים ראשונים מהמפגשים שלהם, ואחד האירועים החשובים ביותר הוא יום החתונה. חשוב לבחור צלם חתונות המתאים לכיסוי החתונה שלכם מכיוון שאירוע זה הוא פעם בחיים ואמור לייצג כראוי את היום ואת הרגשות הנלווים אליו.

הבאנו לכם 5 טיפים לבחירת צלם חתונות בצורה הטובה ביותר, אלו הטיפים שיעזרו לכם להכין את עצמכם ליום אותו בהחלט תרצו לתעד בכמה שיותר תמונות מיוחדות ומרשימות, תמונות כאלו שבכל פעם תראו אותם לאנשים הקרובים אליכם בהחלט הם יהיו תמונות שתוכלו להתגאות בהם.

להלן מספר עצות שכדאי לזכור כאשר אתם בוחרים את צלם החתונות שלכם.

צלם חתונות מקצועי

חפש צלם שמתאים לאסתטיקה ולתכונות שלכם. ישנם סוגים רבים ושונים של צלמים. חלקם עושים דיוקנאות נהדרים, בעוד שאחרים נהדרים בצילומי טבע. דאגו שהצלם שיעבוד איתכם בקיא בצילומי חתונה. אתם צריכים גם לשקול אם הוא יותר מכוון לצילומי פנים, שם הוא יכול לשלוט בתאורה או להיות מוכן לקראת צילומי חוץ שם הוא צריך לעבוד עם תאורה טבעית. אם אתם עורכים חתונה בנושא, וודאו שהצלם שלכם מכיר אותה. הניסיון והתאמת הצלם היא הדבר הקריטי והחשוב ביותר, בשונה מכל צילום אחר צם חתונות צריך לדעת לצלם את החתונה, להכיר את הדינמיקה ולהתחבר לאורחים שלכם.

עריכת התמונות

בחרו בצלמים הטובים בעריכה. יתכנו כמה אלמנטים שאתם מעוניינם שלא להיכלל בהם, כמו פוטו-מפציץ או עיניים אדומות. זה יהיה נהדר אם הצלם שתבחרו יוכל להציע גם שירותי פוטושוט בסיסיים כמו עריכה. הצלם שלכם לא מגיש לכם את התמונות כמו שהן, כל תמונה צריכה לעבור גם עריכה בסיסית, נכון שיש תמונות שנראות טבעיות והן לרוב עדיפות, אך בכל מקרה כדאי מאוד לבחור צלם שיכול להעניק לכם גם עריכה לתמונות.

תקשורת עם הצלם

אתם אמור להיות מסוגלים לדבר עם הצלם שלכם. ללקוחות בדרך כלל יש רשימת צילומים, בה הם מכניסים רגעים מסוימים או אנשים שהם רוצים שייכללו ברפרטואר החתונה שלהם. הלקוח והצלם צריכים להיות מסוגלים לעבור על הרשימה ולכבד זה את זה בתהליך על מנת להגיע לתמונות נהדרות שתופסות את מהות האירוע ובמקביל להיות מקצועיות בביצוע חובותיהם. מדובר על יום צילומים ארוך ומורכב, כל רגע בחתונה הוא קריטי, חשוב תהיה לכם תקשורת קבוע עם הצלם, תחשבו לרגע אם אין לכם תקשות עם הצלם, הוא עלול לא לצלם דברים שממש חשובים לכם.

יום צילומי מבחן

קבעו צילומי מבחן עם הצלם שלכם. זו תשמש הזדמנות מצוינת להכיר זה את זה. תוכל להעריך אם יהיה קל לעבוד עם הצלם ולתת לו את ההזדמנות ללמוד ולהכיר את האישיות שלכם ולמצוא זוויות שיציגו את התכונות שלכם בצורה הטובה ביותר. אתם יכולים לשכור את שיורתיו של כל צלם רק לצילומי SAVE THE DATE, לאחר מבן לראות אם ממש התחברתם אליו ולהמשיךך ולסגור מולו גם את צילומי החתונה, אם לא אתם תאלצו לבחור צלם אחר לאירוע.

5 טיפים לבחירת צלם חתונות

מחיר צילום חתונה

למד על שיעורי המחירים של הצלם. צלם החתונות שלך לא צריך “לאכול” חלק גדול מתקציב החתונה שלכם. נסו לחפש צלמים שיכולים להציע לכם תעריפים משתלמים. חבילות אלה יכולות לכלול צלמים משניים, שימוש בציוד תאורה וקבלת הדפסים ועריכות. בזכות שמירה על מחיר הוגן כך כבר תתחילו את הדרך המשותפת שלכם כזוג נשוי בצורה יותר טובה ונעימה.

לסיכום

אל תתפשרו על בחירת צלם חתונות, יש לא מעט דברים שצריכים לבדוק ולהכיר בשביל למצוא את הצלם הטוב ביותר לאירוע, במיוחד במציאות בה ישנם המון צלמי חתונות, המציאות הזאת יצרה גם המון תחרות, הורידה מחירים אבל גם יצרה המון בלבול ללקוחות ולזוגות שרק רוצים להתחתן במחיר שפוי.
בשביל לדעת איך לבחור צלם לחתונה צריכים להכיר המון נושאים בצילום, להבין בדיוק מה הצלם נותן לכם וגם לעשות השוואת מחירים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים והנחות על חבילות הצילום שלנו

מאמרים אחרונים

בעקבות המצב כל החבילות במחיר הכי זול בארץ - נסו אותי!

זמין 24/7 במחיר אטרקטיבי דילוג לתוכן