5 טיפים לעיצוב אלבום חתונה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים והנחות על חבילות הצילום שלנו

חושבים איך לעצב את אלבום החתונה שלכם? יש לכם המון רעיונות ולא יודעים מה באמת הדרך הכי נכונה לעצב אלבום חתונה, קבלו 5 טיפים לעיצוב אלבום חתונה שיהפכו את האלבום שלכם להיות מעוצב ברמה הכי טובה ומיוחדות, כזאת שתהפוך את האלבום להיות מזכרת מיוחדת ארוכת שנים.

אלבומי חתונה טומנים בחובם זיכרונות יקרים שהם של פעם בחיים ולא ניתן לשחזר אותם. לכן, חשוב מאוד להשיג אלבומי חתונה עמידים ואלבום קלאסי ומסוגנן שלא ייראה “דביק” כמה שנים בהמשך.

5 הטיפים המומלצים לעיצוב אלבום חתונה

1. האלבום אמור להיות מסוגל לעמוד בבלאי שנגרם על ידי הזמן שחולף. חפשו חומר יציב ולא דקיק. וודאו כי החומר שתבחרו לא יינחת בקלות אם האלבום ייפתח ותיגשו אליו מספר פעמים. אם החומר יכול להיות עמיד למים ויכול להגיע עם שרוול אבק, זה יהיה טוב יותר. חשוב לבחור באלבומים חתונה בעלי איכות גבוה, זה אומר דפים בעלי כיסוי לימינציה איכותי, הדפסה מקצועית, כזאת ששומרת על הצבע המקורי שגם בעוד תקופה הצבע של התמונה יהיה אותו דבר ולא יאבד.

2. יש להכין אותו מחומרים שאינם פוגעים בתצלומים. התרחקו מאלבומי תמונות שהם חומציים מכיוון שהדבר יפגע בתצלומים שלכם וישפיע על איכות ואורך החיים. האיכות נמדדת גם בדיו איתו מדפיסים ומכינים את האלבום, לא רק בחומר הגלם ממנו האלבום עצמו עשוי.

3. בחרו עטיפת אלבום. עדיף כריכת אלבום עשויה עור. אך ישנן אפשרויות עור אקולוגיות בעלות עקביות דמוית עור אך אינן עשויות עור של בעלי חיים. בכל מקרה הדבר החשוב ביותר הוא להשתמש בכריכה העשויה מחומר חזק ואיכותי שיהיה אמיד לאורך שנים רבות. אתם יכול להוסיף חריטה של ​​שמות בני הזוג, או ראשי התיבות יחד עם תאריך החתונה שלכם. זה יהפוך את האלבום לאישי יותר ויעשה במיוחד עבורכם, דבר שיכול ליצור ולהעניק לכם הרגשה והקדשה אישית כחלק מחווית החתונה שלכם.

4. בחרו את התמונות שאתם רוצים להציג יחד עם כל מזכרת שתרצו לכלול, כמו פיסת תחרה מהשמלה של הכלה או הזמנה לחתונה או עלה כותרת של הפרח שבזר שלך. אין דבר מיוחד כמו להוליסף לאלבום החתונה חלק ופיסת בד תחרה משמלת הכלה, אפילו לא פעם יצא לנו לעצב אלבומים מיוחדים שבהם הכנסנו לתוך האלבום חתיכות מהעניבה של החתן, מהשמלה של הכלה עם עים מהזר, אלו דברים מיוחדים שהופכים כל אלבום להיות מיוחד יותר. אל תשכחו כי בחירת צלם חתונות היא לא רק לבחור את מי שמצלם את החתונה שלכם, אלא גם את מי שיכול לדאוג לכם לאלבום מיוחד, לעיצובי וידאו מרשמים ואפילו לתמונות אותן תתלו בסלון הבית למזכרת מהחתונה. בחרו תמונות שיש להן חשיבות מסוימת מכיוון שלא יהיה לכם מספיק מקום באלבום שלכם כדי להכיל את כל התמונות הגולמיות. כלל טוב שיש לעקוב אחריו יהיה לבחור תמונות המציגות רגעים גלויים, כמו אלה של ההכנה, רגע הנשיקה הראשונה, ריקודים עם הורים ורגעים מכריעים הכוללים פעילויות מיוחדת, שלבי החופה והריקודים.

5 טיפים לעיצוב אלבום חתונה

5. בחרו פריסה לתמונות. החליטו אם ברצונכם ללכת בתבנית עוקבת בה אתם ממשיכים כמו מסע החל מפעילויות טרום החתונה ועד הכנה לאירועים המובילים לחתונה שלכם לחתונה בפועל ואז לקבלת הפנים. כלומר אלבום תמונות הכולל בתוכו את צילומי SAVE THE DATE ולאחר מכן את צילומי החוץ ביום החתונה, רק לאחר מכן את החופה ואת כל מהלך החתונה. לחלופין, תוכלו ללכת לסידור גולת הכותרת בו תבחרו נושא של פריטים שתרצו להדגיש, כמו שושבינה ושושבינים או הוריכם. כל התמונות הקשורות לנושא זה יאוגדו יחד, ותוכלו לראות אותן יחד באזור זה של האלבום. ככה תיצרו את אלבום החתונה המושלם שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים והנחות על חבילות הצילום שלנו

מאמרים אחרונים

בעקבות המצב כל החבילות במחיר הכי זול בארץ - נסו אותי!

זמין 24/7 במחיר אטרקטיבי דילוג לתוכן