אודות

מי אני ומה עשיתי עד היום

רגע אחד לפני שאנחנו נפגנשים ולפני שאתם בוחרים צלם חתונות, אתם בטח רוצים לדעת קצת מול מי אתם הולכים לעבוד, מה עשה ומה כל כך מיוחד בו, אז כאן זה המקום שלי להציג את עצמי.

צילום חתונה במרכז

בשונה מהרבה צלמים אחרים שאומרים שהם נולדו עם מצלמה ביד, אצלי הסיפור הוא קצת שונה.

אני קודם כל חייב להודות שתמיד אהבתי לצלם, ואולי זה משהו שיש בכל אחד, אין אחד שלא יתחבר למצלמה, לדברים המיוחדים שיש בה ברגע שלחצתם על פתור קטן ופתאום מתגלה יצירת אומנות.

את החיבור האמתי למצלמה אמנם תמיד היה לי, הייתה לי מצלמה מקצועית בזמן שכולם עוד היו מצלמים עם הטלפונים שלהם, תמיד היה חשוב לי שהתמונות שאנימצלם יהיו מיוחדות, לא משנה אם זה סתם טיול בחוץ או משהו מיוחד, הייתי חייב שיהיו לו תמונות שעוד אפאחד לא ראה מעולם, שכל תמונה תהיה “וואוו” ושיתלהבו ממנה.

ואז יום אחד בתור סטודנט קיבלתי הצעה מחבר ללימודים שעבד בתור צלם חתונות להגיע ולהצטרף אליו לצילום של חתונה.

למרות חוסר הניסיון שלי בתחום באותם ימים קיבלתי ממנו ליוי צמוד והמון הדרכה.

ומיד אחרי האירוע הראשון כבר התאהבתי באופן מלא בצילום אירועים, האווירה ההתרגשות הצילום של הכניסה לחופה, כל הדברים האלו משכו אותי יותר מהכל להישאר ולהתעסק בצילום חתונות.

מאז, כל חופה ובכל אירוע מחדש אני מתרגש כאילו זה האירוע הראשון שלי.

ונכון להיות אני צלם חתונות שבאמת אוהב את מה שהוא עושה, הדברים האלו משכו אותי תמיד לקנות את ציוד הצילום המתקדם והחדש ביותר, אני תמיד מתעניין בכל מה שקשור לצילום ולא רק באולמות אירועים.

עם השנים התמקצעתי יותר ואפילו לקחתי את נושא הצילום צעד קדימה, התחלתי לימודי צילום מקצועיים בסטודיו גברא לצילום, אני תמיד דואג להתעדכן בכל מה שחדש בתחום הצילום.

דברים נוספים שמושכים אותי בצילום אירועים זה החגיגה, זה ממש להגיע למקום ולצלם משהו מיוחד, האווירה שיש באירועים היא משהו שמושך אותי להמשיך ולהיות בעולם הזה של האירועים.

להכיר אנשים חדשים, בכל פעם מחדש אני מכיר אנשים חדשים, זוגות חדשים שמגיעים אליי ואני מלווה אותם במהלך כל היום, וזה לא סתם יום רגיל עבורם, זה היום החשוב ביותר בחיים שלהם, יש לי הזדמנות להיות חלק מהזיכרון שלהם, אני רוצה שהזכירון שלהם יהיה לא רק בתמונות שצילמתי להם אלא גם במה שאני העברתי להם, להיות חלק ממשהו מיוחד עבור מישהו.

בעקבות המצב כל החבילות במחיר הכי זול בארץ - נסו אותי!

זמין 24/7 במחיר אטרקטיבי דילוג לתוכן