צילום בר מצווה מחיר

צילום בר מצווה מחיר – כמה עולה צילום בר מצווה

כשזה מגיע לנושא של צילום בר מצווה מחיר הוא אחד הדברים הראשונים שהרבה מאוד אנשים בודקים.

אבל בתחום כמו צילום בר מצווה אין מחירון מדויק שלפיו כולם עובדים, כל צלם יכול לקבוע את המחיר שהוא רוצה לגבות.

יש צלמים מאוד יקרים אבל זה לא מחייב שהם בהחלט הרבה יותר טובים, לעומת צלמים עם מחיר סביר שיכולים לתת לכם שירות מעולה.

המחיר הבסיסי של צילום בר מצווה מתחיל ב 590 ₪ ויכול להגיע עד 2500 ₪, שזה תלוי בסוג חבילת הצילום שבוחרים לקחת.

למרות שלא ניתן לומר בוודאות את המחירים של צילום בר מצווה, הבאתי לכם כאן את רשימת המחירים שלי שתתן לכם הערכת סדר גודל כמה אתם צריכים לשלם עבור שירותי צילום, ובנוסף מה תקבלו בכל חיבלת צילום והמחיר שלה.

סוג חבילה מה כלול בחבילה מחיר החבילה
חבילה בסיסית חבילת הבסיס כוללת בתוכה צילום סטילס בלבד, לאירוע בר המצווה, חבילה של צילום עד 4 שעות באולם האירועים. בנוסף החבילה כוללת עריכה של 150-200 תמונות לצרוך שימוש באלבום. מחיר חבילת צילום בלבד עולה החל מ 800 ₪, בנוסף עבור הפקת אלבום ועריכה של אלבום דיגיטלי תלוי בגודל האלבום וכמות הדפים, החל 249 ₪ ועד 499 ₪ לפי בחירה.
חבילת בסיס + וידאו בחבילה זאת בנוסף לצילום הסטילס מלווה גם צילום וידאו שמצלם את האירוע, גם בחבילה זאת הצילום הוא במהלך האירוע בלבד עד 5 שעות. (החבילה כוללת את החבילה הבסיסית בשילוב וידאו בסיסי.) מחיר החבילה הוא החל מ 1800 ₪, הוא כולל בתוכו עריכת הוידאו ובנוסף אלבום תמונות בסיסי מעוצב במתנה.
חבילת בסיס + וידאו + צלם נוסף (מתאימה לאירועים גדולים) אירועים גדולים הכוללים בתוכם מעל 350 מוזמנים מצריכים כבר שני צלמי סטילס המגיעים לאירוע + צלם וידאו, חבילה זאת כוללת בתוכה, וידאו עריכה וצלם נוסף. חבילת צילום באולם עד 5 שעות. מחיר החבילה הוא החל מ 2400 ₪ בנוסף מקבלים בחבילה זאת אלבום תמונות מתנה כולל הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות במתנה.
החבילה המושלמת חבילה הכוללת בתוכה צילום סטילס באירוע + צילומי בוק + עריכת בוק בר מצווה + צילום וידאו מקצועי כולל עריכות וידאו משוכללות ומתקדמות. בחבילה זאת מתבצע לא רק צילום של האירוע ביום האירוע, אלא מדובר על יום צילומים מלא לצורך צילומי בוק והפקת אבלום בוק מהודר, עריכת קליפ תמונות שיוצג במהלך האירוע באולם. מחיר החבילה המושלמת הוא החל מ 3500 ₪ בנוסף מקבלים צילום מגנטים ללא הגבלה במתנה באירוע, בנוסף לאלבום הבוק עוד אלבום תמונות במתנה, עריכת קליפ תמונות שיוצג באולם במהלך האירוע + הגדלות מגנט מעוצבת במתנה, תמונה ענקית ממוסגרת לצורך חתימות וברכות של באי האולם לאירוע.

צילום בר מצווה – כמה זה עולה בתכ'לס ?

טוב, אז קיבלתם לא מעט מידע על חבילות, מה כוללת כל חבילה, אבל בתכל'ס לא באמת קיבלתם את התשובה שלכם ואתם רוצים לדעת מה המחיר של צילום בר מצווה.

ברוב המקרים, יספיק להרבה מאוד אנשים רק צלם סטילס ביום האירוע ובנוסף צילום וידאו ומגנטים למזכרת לאורחים.

לכן במקרה כזה החבילות של הצילום יעלו החל מ 1800 ₪ ועד 2500 ₪ ובהחלט אלו החבילות שיספקו הרבה מאוד אנשים.

בר מצווה זה לא רק חגיגות באולם, יש גם עלייה לתורה

עד עכשיו קיבלתם הסבר על המחירים של צילום בר מצווה באולם, שזה צילום של עד 5 שעות, אבל בר מצווה זה לא רק חגיגה באולם, יש גם עלייה לתורה.

נכון שיש גם שבת חתן, אבל מדובר על שבת ולכן גם חל איסור מוחלט על צילום ביום שבת.

חבילת צילום מחיר ומה מקבלים
צילום סטילס בעלייה לתורה החל מ 450 ₪ ועד 650 ₪ לצילום סטילס בלבד כולל עריכת תמונות.  
צילום סטילס + צילום וידאו בעלייה לתורה החל 1250 ₪ עד 1800 ₪ וזה כולל עריכת התמונות ועריכת סרט הוידאו, בנוסף תקבלו במתנה עריכת אלבום בסיסית. לאלבום יותר מהודר וגדול ייתכן עלות נוספות של עוד 350-500 ₪ שזה תלוי בגודל האלבום, כמות העמודים וסוג האלבום.
צילום סטילס + צילום וידאו וצילום מגנטים. למרות שלא רבים נוטים לשלב צילום מגנטים בעלייה לתורה, עדיין קיימת האפשרות לשלב מעט מזכרת קטנה לאורחים, גם המחיר יהיה בהתאם ולא מאוד יקר וחבילה מלאה כזאת תעלה לכם עד 2200 ₪ בלבד כולל אלבומים ועריכות מתקדמות.

צילום עלייה לתורה מחיר הוא בדיוק כמו בצילום באולם, אחד הדברים החשובים לפיהם מתקבלות לא מעט החלטות.

איך נקבע מחיר של צילום בר מצווה ועלייה לתורה

כשזה מגיע לנושא של קביעת המחיר, יש הרבה דברים שמרכיבים וקובעים את המחיר, אחד הדברים העיקריים שקובע מחיר של מוצר הוא פשוט כי אנשים מוכנים לשלם את המחיר הזה.

רואים את זה קורה בעיקר שמדובר על מותגים, הרי יש מותגים שמחיר של חולצה איכותית ככל שתהיה עדיין לא צריך לעלות אלפי שקלים, אז המחיר הזה מגיע בגלל שיש אנשים שמוכנים לשלם אותו, אבל זה כבר השיקול שלהם.

בנושא מחיר של צילום בר מצווה ועלייה לתורה, הדברים קצת שונים ויש דברים אחרים שקובעים את המחיר, אבל כמובן גם עצם העובדה שאתם מוכנים לשלם אלפי שקלים על צילום.

וותק הצלם

הדבר הראשון שקובע את המחיר של כל צלם הוא כמובן הוותק שלו בתחום.

צלם שהוא חדש בתחום ורק התחיל יהיה מוכן לעבוד במחירים יותר זולים וזאת בשביל רק לקבל חשיפה.

לעומת צלם שהוא כבר וותיק וצבר קהל לקוחות שחוזר אליו, אז הוא יכול להרשות לעצמו לבקש מחיר יותר גבוה בגלל שיש לו יותר פניות.

המיקום הפיזי

שאני אומר המיקום הפיזי, הכוונה היא למיקום הגאוגרפי של הצלם, אם אתם חוגגים אירוע בחולון, כדאי להזמין צלם שמגיע מחולון לעומת צלם שמגיע מהצפון או הדרום.

הצלם ייקח בחשבון במחיר שלו את עלויות וזמני הנסיעה, עד לאולם ובחזרה.

בנוסף גם ההתנהלות שלכם לאחר האירוע, לקחת את האלבומים ולקחת את הוידאו ואת הדברים שלכם, יהיה לכם יותר נוח להתנהל עם מישהו שנמצא קרוב למקום המגורים שלכם.

צילום עלייה לתורה ובר מצווה – שאלות ותשובות

אם עד עכשיו לא נענו לכם כל השאלות ויש לכם שאלה נוספת, אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל תשובה, אבל בכל זאת הכנתי לכם כמה שאלות שעולות בדרך כלל ולתת לכם את התשובה לכל שאלה כזאת.

איזה חבילה מתאימה לאירוע שלי ?

ראשית צריך לבחון את כמות המוזמנים, אם האירוע שלכם הוא מעל 350 מוזמנים אין ספק שאתם צריכים חבילה שכוללת שני צלמי סטילס וצלם וידאו אחד לפחות.

האם צלם מגנטים יכול להיות הצלם של בר המצווה ?

כן, אין שום סיבה שצלם מגנטים לא יכול להיות הצלם של בר המצווה, או אפילו גם צלם חתונות, אבל חשוב לבדוק שאתם מקבלים צלם מקצועי.
היום יש הרבה צלמי אירועים מאוד מוכשרים שעובדים גם בתור צלמי מגנטים, לבטח תמצאו צלם מוכשר כזה אבל יחד עם זאת חלה עליכם החובה לוודא מי הצלם שמגיע לאירוע שלכם.

למה צילום האירוע ועלייה לתורה זה לא ביחד ?

כל אחד מאותם אירועים קורה ביום אחר, אלא אם מדובר על אירועים שבהם עושים עלייה לתורה וגם עושים אירוע במסעדה אחרי העלייה לתורה, זה קורה בעיקר בעלייה לתורה בכותל.

לכן מכיוון וכל אירוע מתקיים ביום אחר, זה כמו עוד תאריך ולכן אלו שני חבילות נפרדות.

ההמלצה היא לסגור מול אותו הצלם גם את העלייה לתורה וגם את האירוע, ככה נוצרת דינמיקה מעולה בינכם לבין הצלם, שיכול להקל עליכם ביום האירוע ויעזור לחיבור בינכם.

איך נהוג לשלם על צילום בר מצווה ?

נהוג לתת דמי רצינות וקדימה 30% לאחר מכן את יתרת התשלום בסיום האירוע ולאחר מסירת סרטוני הוידאו העורכים לרבות האלבומים וכל החומר המצולם.

זמין 24/7